Zestaw 3

Promocyjna oferta na super szybką i przyjemną naukę angielskiego

  • 3 najpopularniejsze tytuły znanej i cenionej autorki kryminałów Agathy Christie! Teraz możesz mieć je wszystkie w rewelacyjnej cenie! Cena detaliczna zestawu to 217 zł., kupując bezpośrednio od Wydawcy zapłacisz tylko 108,50 zł. Tylko u Nas 50% upustu!
Szybka nauka angielskiego

Kryminały Agathy Christie, nieważne, czy po polsku, czy po angielsku, jako książki lub jako filmy, są ponadczasowe. Sięgają po nie kolejne pokolenia i, jak poprzednicy, ulegają urokowi Herculesa Poirot i panny Marple – drugiej głównej bohaterki w powieściach Christie. Dodajmy do tego jeszcze jej tłumaczenie na język obcy i mamy pełny wymiar edukacyjny

Seria publikacji opracowanych i wydanych przez [ze słownikiem] ma na celu ułatwienie zrozumienia czytanych powieści. W odróżnieniu od wydawnictw dwujęzycznych pozostawia czytelnikowi interpretację znaczeń i kontekstów, a tym samym sprawia, że czytanie w języku obcym staje się nie tylko przyjemne, ale i rozwija umiejętności językowe.

Każda książka wydana przez Wydawnictwo [ze słownikiem] zawiera 2 słowniki ułatwiające jej zrozumienie i sprawiające, że czytanie w języku obcym staje się przyjemnością.

  • Słownik podręczny, znajduje się na marginesie i zawiera każde nowo pojawiające się słowo, idiom lub wyrażenie w tekście.
  • Słownik wszystkich słówek, które występują w książce na końcu powieści.

Publikacje Wydawnictwa [ze słownikiem] posiadają poziom znajomości języka, wskazany na okładce – tak aby czytelnik mógł sam dobrać powieść do swoich umiejętności językowych.

W Naszej ofercie posiadamy następujące książki Agatha Christie:

  • Murder on the Orient Express (Morderstwo w Orient Expressie) z podręcznym słownikiem angielsko-polskim. Bez większego ryzyka można powiedzieć, że Morderstwo w Orient Expressie to najpopularniejsza powieść kryminalna Agathy Christie. Poziom A2/B1
  • 4.50 From Paddington (4.50 z Paddington) z podręcznym słownikiem angielsko-polskim. Co robić, gdy jest się świadkiem morderstwa, ale nawet policja nie potrafi znaleźć ciała ofiary? Zlecić rozwiązanie tej zagadki niezawodnej pannie Marple. Agata Christie tym razem w roli detektywa amatora obsadziła niepozorna staruszkę, która postanawia wszcząć własne śledztwo i dowiedzieć się, kto stoi nie tylko za tajemnicza zbrodnia w pociągu, ale też i w posiadłości głównych bohaterów. Poziom A2/B1
  • Death on the Nile (Śmierć na Nilu) z podręcznym słownikiem angielsko-polskim. Śmierć na Nilu" to siedemnasta powieść kryminalna Agaty Christie, której bohaterem jest Herkules Poirot. Przeznaczeniem detektywa najwyraźniej nie są wakacje. Nawet gdy wybiera się do Egiptu, by odpocząć, trafia w sam środek towarzyskiego zamieszania. Poziom A2/B1

O Wydawnictwie [ze słownikiem]

Wydawnictwo [ze słownikiem] oferuje unikalne na polskim rynku publikacje w językach obcych wraz z podręcznym słownikiem. Na początku działalności w ofercie Wydawnictwa znajdowały się publikacje w języku angielskim. Obecnie Wydawnictwo poszerzyło swoją ofertę o wydania w języku hiszpańskim, niemieckim, francuskim, włoskim i rosyjskim.

Marka [ze słownikiem] produkuje także materiały wspomagające naukę języka, takie jak słownik frekwencyjny oraz słownik zapożyczeń.

Nasze publikacje drukowane są w POLSKICH drukarniach, wspieraj polski przemysł!Szukaj według języka

Szukaj według kategorii (Ang)

Szukaj według poziomu trudności (Ang)

Do nauki angielskiego (Ang)

eVirtualis sp. z o.o.

ul. K. Goduli 36
41-712 Ruda Śląska
NIP: 6482767305
REGON: 243122210
KRS: 441382

Copyright

2016 © Copyright by Wydawnictwo [ze słownikiem] Wszelkie prawa zastrzeżone