Zestaw 2

Promocyjna oferta na super szybką i przyjemną naukę angielskiego

  • 3 rewelacyjne tytuły światowej klasy autora sir Arthura Conana Doyle’a – twórcy Sherlocka Holmesa! Teraz możesz mieć je wszystkie w rewelacyjnej cenie! Cena detaliczna zestawu to 147 zł., kupując bezpośrednio od Wydawcy zapłacisz tylko 73,50 zł. Tylko u Nas 50% upustu!
Szybka nauka angielskiego

Któż z Nas nie znana najlepszego detektywa na świecie Sherlocka Holmesa i jego wiernego druha dr Watsona? Wyśmienita lektura dla fanów Mistrza Dedukcji, jak i czytelników rozpoczynających przygodę z powieściami detektywistycznymi.

Seria publikacji opracowanych i wydanych przez [ze słownikiem] ma na celu ułatwienie zrozumienia czytanych powieści. W odróżnieniu od wydawnictw dwujęzycznych pozostawia czytelnikowi interpretację znaczeń i kontekstów, a tym samym sprawia, że czytanie w języku obcym staje się nie tylko przyjemne, ale i rozwija umiejętności językowe.

Każda książka wydana przez Wydawnictwo [ze słownikiem] zawiera 2 słowniki ułatwiające jej zrozumienie i sprawiające, że czytanie w języku obcym staje się przyjemnością.

  • Słownik podręczny, znajduje się na marginesie i zawiera każde nowo pojawiające się słowo, idiom lub wyrażenie w tekście.
  • Słownik wszystkich słówek, które występują w książce na końcu powieści.

Publikacje Wydawnictwa [ze słownikiem] posiadają poziom znajomości języka, wskazany na okładce – tak aby czytelnik mógł sam dobrać powieść do swoich umiejętności językowych.

W Naszej ofercie posiadamy następujące książki Agatha Christie:

  • The Hound of the Baskervilles (Pies Baskerville’ów) z podręcznym słownikiem angielsko-polskim. Przed genialnym detektywem Sherlockiem Holmesem oraz doktorem Watsonem staje zagadka - najbardziej niezwykła w ich karierze. Muszą dowiedzieć się kto – lub co – zabija ludzi na bagnach angielskiej prowincji. Wieść niesie, że sprawcą morderstw jest legendarna bestia przypominająca ogromnego psa, ale takie rozwiązanie trudno zaakceptować Holmesowi, który wierzy jedynie w rozum. Atmosfera tajemniczości i grozy łączy się tutaj z hołdem składanym racjonalnemu myśleniu i tworzy dzieło, od ponad stu lat, uważane za klasykę światowego kryminału. Poziom B1/B2
  • The Adventures of Sherlock Holmes (Przygody Sherlocka Holmesa) z podręcznym słownikiem angielsko-polskim. Przygody Sherlocka Holmesa opublikowane w 1892 roku przez szkockiego pisarza, sir Arthura Conana Doyle’a. Książka zawiera dwanaście opowiadań, w których detektyw z Baker Street rozwiązuje skomplikowane sprawy kryminalne. Jego głównym atrybutem, wykorzystywanym przy rozwiązywaniu wszystkich przypadków jest dedukcja. Niezbędna okazuje się również znajomość psychologii, prawa, chemii, policyjnej kroniki wypadków jak również literatury sensacyjnej i nieodłączna fajka. Dzięki ponadprzeciętnej sprawności fizycznej potrafi wyjść cało ze wszystkich opresji. W pracy towarzyszy mu wierny druh, przyjaciel i kronikarz wszystkich dokonań, dr Watson. Poziom B1/B2
  • Memoirs of Sherlock Holmes (Wspomnienia Sherlocka Holmesa) z podręcznym słownikiem angielsko-polskim. Książka zawiera pełną wersję zbioru opowiadań „Wspomnienia Sherlocka Holmesa” Arthura Conana Doyle’a. Dzięki niej zapoznasz się z jedenastoma ciekawymi i zaskakującymi historiami widzianymi oczami Johna Watsona, przyjaciela i wiernego druha głównego bohatera. Watson, podobnie jak autor opowiadań, był uczestnikami II wojny brytyjsko-afgańskiej. Z tego powodu wielu czytelników podejrzewa, iż postać stanowi alter ego autora. Książka polecana jest zarówno dla fanów Sherlocka Holmesa, jak i dla entuzjastów języka angielskiego. Dzięki obszernemu słownikowi towarzyszącemu opowiadaniom, czytanie stanie się przyjemne, a nauka nowego słownictwa, błyskawiczna. Poziom B1/B2

O Wydawnictwie [ze słownikiem]

Wydawnictwo [ze słownikiem] oferuje unikalne na polskim rynku publikacje w językach obcych wraz z podręcznym słownikiem. Na początku działalności w ofercie Wydawnictwa znajdowały się publikacje w języku angielskim. Obecnie Wydawnictwo poszerzyło swoją ofertę o wydania w języku hiszpańskim, niemieckim, francuskim, włoskim i rosyjskim.

Marka [ze słownikiem] produkuje także materiały wspomagające naukę języka, takie jak słownik frekwencyjny oraz słownik zapożyczeń.

Nasze publikacje drukowane są w POLSKICH drukarniach, wspieraj polski przemysł!Szukaj według języka

Szukaj według kategorii (Ang)

Szukaj według poziomu trudności (Ang)

Do nauki angielskiego (Ang)

eVirtualis sp. z o.o.

ul. K. Goduli 36
41-712 Ruda Śląska
NIP: 6482767305
REGON: 243122210
KRS: 441382

Copyright

2016 © Copyright by Wydawnictwo [ze słownikiem] Wszelkie prawa zastrzeżone