Super oferta!!! Tylko u Wydawcy super ZESTAW!!!

Promocyjna oferta na super szybką i przyjemną naukę angielskiego

  • 2 znakomite tytuły jednej z najpopularniejszej na świecie pisarki - Lucy Maud Montgomery! Teraz możesz mieć je wszystkie w rewelacyjnej cenie!
  • Cena detaliczna zestawu to 118 zł., kupując bezpośrednio od Wydawcy zapłacisz tylko 59 zł. Tylko u Nas tak rewelacyjna cena!
  • DARMOWA DOSTAWA!
Szybka nauka angielskiego

Powieści Lucy Maud Montgomery, nieważne, czy po polsku, czy po angielsku, jako książki lub jako filmy, są ponadczasowe.

Dodajmy do tego jeszcze tłumaczenie na język obcy i mamy pełny wymiar edukacyjny!

Teraz obie w cenie 59 zł.!!!

Każda książka wydana przez Wydawnictwo [ze słownikiem] zawiera 2 słowniki ułatwiające jej zrozumienie i sprawiające, że czytanie w języku obcym staje się przyjemnością.

  • Słownik podręczny, znajduje się na marginesie i zawiera każde nowo pojawiające się słowo, idiom lub wyrażenie w tekście.
  • Słownik wszystkich słówek, które występują w książce na końcu powieści.

Publikacje Wydawnictwa [ze słownikiem] posiadają poziom znajomości języka, wskazany na okładce – tak aby czytelnik mógł sam dobrać powieść do swoich umiejętności językowych.

Na zestaw składają się:

Anne of Green Gables (Ania z Zielonego Wzgórza) z podręcznym słownikiem angielsko-polskim.

W opowieści o Ani Shirley wkraczamy, gdy smutne dzieciństwo dziewczynki ma szanse odmienić się, bowiem z sierocińca trafia na

zachwycające Zielone Wzgórze, do domu niezamężnego, starszego rodzeństwa.

Inteligentna, ale tez uparta i impulsywna Ania nieustannie popada w kłopoty, a przefarbowanie znienawidzonych rudych włosów na kolor jeszcze mniej lubiany… to tylko jedna z mniej awanturniczych przygód. Czy mimo ciągłego zwracania na siebie uwagi, tak bardzo niepasującego do dziewiętnastowiecznego systemu wychowania, jej dobre i szczere serce zjedna sobie miłość mieszkańców miasteczka?

Poziom A2/B1

ISBN 978-83-65646-25-5

Anne of Avonlea (Ania z Avonlea) z podręcznym słownikiem angielsko-polskim.

W drugiej części powieściowego cyklu o Ani Shirley bohaterka nie jest już dziewczynka, a jej życie wymaga coraz trudniejszych wyborów.

Aby nie zostawiać Maryli, której wzrok coraz bardziej się pogarsza, Ania rezygnuje z wyjazdu na uniwersytet i rozpoczyna prace nauczycielki w Avonlea.

Nie oznacza to jednak końca pracy nad sobą, zawierania znajomości na całe życie, a nawet końca tarapatów, którymi rudowłosa dziewczyna tak bardzo lubi komplikować swoje życie

Poziom A2/B1

ISBN 978-83-65646-73-6

O Wydawnictwie [ze słownikiem]

Wydawnictwo [ze słownikiem] oferuje unikalne na polskim rynku publikacje w językach obcych wraz z podręcznym słownikiem. Na początku działalności w ofercie Wydawnictwa znajdowały się publikacje w języku angielskim. Obecnie Wydawnictwo poszerzyło swoją ofertę o wydania w języku hiszpańskim, niemieckim, francuskim, włoskim i rosyjskim.

Marka [ze słownikiem] produkuje także materiały wspomagające naukę języka, takie jak słownik frekwencyjny oraz słownik zapożyczeń.

Nasze publikacje drukowane są w POLSKICH drukarniach, wspieraj polski przemysł!Zestawy promocyjne

Szukaj według języka

Szukaj według kategorii (Ang)

Szukaj według poziomu trudności (Ang)

Do nauki angielskiego (Ang)

eVirtualis sp. z o.o.

ul. K. Goduli 36
41-712 Ruda Śląska
NIP: 6482767305
REGON: 243122210
KRS: 441382

Tel. 517 861 319

Copyright

2016 © Copyright by Wydawnictwo [ze słownikiem] Wszelkie prawa zastrzeżone