Zestaw 1

Promocyjna oferta na super szybką naukę angielskiego

  • Nauka słówek angielskich w ekspresowym tempie dzięki metodzie asocjacyjnej (skojarzeniowej)
  • Dokonały podręcznik jak w ekstremalnie krótkim czasie nauczyć się angielskiego
  • Dwa produkty w cenie jednego. Prawie 50 % upustu!
  • To wszystko z darmową dostawą do Paczkomatu (!)
  • 100 =49. Pakiet korzyści wartych 51 złotych!
Szybka nauka angielskiego

Fiszki ze skojarzeniami – ucz się nawet 100 słówek na godzinę!

Chcesz bez wysiłku zapamiętać nowe słowo w języku obcym? Np. jak brzmi „krawat” po hiszpańsku? Nic prostszego – wyobraź sobie, że nawijasz komuś jego krawat na korbę – widzisz ten obraz? Po hiszpańsku krawat to „Corbata” (czytaj korbata). Następnym razem, kiedy będziesz chciał przypomnieć sobie znaczenie słowa krawat w języku hiszpańskim, po prostu przywołaj ten obraz z korbą. Fiszki „ze skojarzeniami” posiadają do każdego słowa zestaw słów – kluczy, dzięki którym błyskawicznie zbudujesz odpowiednie obrazy i z łatwością zapamiętasz nowe słowa.

Co więcej dzięki sprytnemu mechanizmowi powtórek, będziesz powtarzał tylko te znaczenia, które zapominasz nie tracąc cennego czasu na słowa, które już dobrze opanowałeś.

Ekstremalnie szybka nauka angielskiego – Takiego podręcznika jeszcze nie było!

Dzięki tej pozycji, poznasz techniki, dzięki którym znacznie przyspieszysz naukę angielskiego (ale nie tylko tego języka, bo zaprezentowane metody są uniwersalne):

  • Jak wykorzystać frekwencję występowania słów w danym języku (czyli co jest tak naprawdę warte uczenia i uczenie czego przyniesie najlepsze efekty)
  • Skojarzenia w zapamiętywaniu (asocjacje) umożliwiające przyswajanie nowych słów w ekspresowym tempie,
  • Zapożyczenia językowe – czyli fakt, ze znasz już setki jeśli nie tysiące słów w języku angielskim, tyko musisz sobie uświadomić, które już zna
  • Odpowiedni system powtórek utrwalający naukę w trwały sposób
  • Jak wykorzystać czytanie w językach obcych by doskonalić swoje umiejętności językowe,

Darmowa dostawa do Twojego paczkomatu!

Tak. Widzisz dobrze. Cena naszego promocyjnego zestawu obejmuje przesyłkę do paczkomatu. Oszczędzasz kolejne 12 złotych! Wystarczy, że złożysz zamówienie przez nasz sklep na Allegro. Jeżeli nie masz konta na Allegro, możesz wysłać zamówienie do nas emailem. W treści emaila podaj dane paczkomatu, do którego chcesz otrzymać przesyłkę oraz nazwę wybranego zestawu promocyjnego. Jednocześnie na konto 65 1160 2202 0000 0003 2624 8076 dokonaj wpłaty 49 złotych. To wszystko!

100 = 49

Tak u nas 49 złotych plus 39 złotych plus 12 złotych = 49!

Nasza wyjątkowa oferta to pakiet korzyści wartych 51 złotych. Za kwotę 49 złotych otrzymujesz wybrany zestaw Fiszek ze skojarzeniami o wartości 49 złotych. Do tego otrzymujesz podręcznik Ekstremalnie szybka nauka angielskiego warty kolejnych 39 złotych. A to wszystko z dostawą do paczkomatu wartą kolejnych 12 złotych. Łącznie otrzymujesz pakiet wart 100 złotych w cenie 49. Oszczędzasz 51 %.

Fiszki ze skojarzeniami. Angielski Matura. Poziom Podstawowy cz.1 Praca zbiorowaFiszki ze skojarzeniami Angielski Matura Poziom Podstawowy cz.2 Praca zbiorowaFiszki ze skojarzeniami. Angielski Matura. Poziom Rozszerzony Praca zbiorowa

Szukaj według języka

Szukaj według kategorii (Ang)

Szukaj według poziomu trudności (Ang)

Do nauki angielskiego (Ang)

eVirtualis sp. z o.o.

ul. K. Goduli 36
41-712 Ruda Śląska
NIP: 6482767305
REGON: 243122210
KRS: 441382

Copyright

2016 © Copyright by Wydawnictwo [ze słownikiem] Wszelkie prawa zastrzeżone